Камін берізка

Ще одна варіація творчого підходу до класичного кутового комину пічного типу. Кахелини ускладненої структури, об’ємне напівзакрите вогнище, над ним, як і в усіх моделях, як завжди містка поличка, а дашок оздоблено напіваркою і фресочними декораціями. Практичний домашній народний комин, не позбавлений і дизайну і мінімалізму традицій. Як і модель «Лілія», цей комин оптимальний для житлових осель і поціновувачів новацій в традиційних інтер’єрних течіях. Можливі різні кольори кахелю та індивідуальні варіанти проектів під замовлення.

Камін Фантазія

Справжній велетень і витвір гончарного мистецтва! Здатний прикрасити будь-яке приміщення, цей розкішний ексклюзивний комин прийдеться до смаку як найвибагливішому естетові та знавцеві, так і пересічному споживачеві. Його різьблені покаті стовпи міцно і граціозно обрамляють вогнище, спираючись на фігурний постамент, а оздоблення, декоративна ліпнина, і стрункість на висоті переходять в скульптурну композицію дивовижної краси. Надзвичай ефектно спроектований, виготовлений з мармурово-білої глини, його блиск засліпляє, а спостерігати вогонь в череві цього красеня – подвійне, неземне задоволення!

Камін Лілія

Комин, виготовлений в більш традиційному стилі фолкльорної оселі, приваблює своєю здатністю створення відчуття доброго домашнього затишку, яке може передати тільки глиняний комин в його майже класичному вигляді. Проте, непроста будова, орнамент і гравюра відрізняють даний взірець від стандартів мануфактур. І відрізняють саме тому, що над виготовленням кожної його частки попрацювали митці і майстри власноруч, вклавши традиційні знання і творчий підхід в процес виготовлення цегли, кахелю, кераміки і кожного виробу в цілому. Можливість виготовлення під індивідуальне замовлення проектів із різноманітними видозмінами.

Камін Ліра

Античний моноліт і, водночас, витонченість і вишуканість витвору, створює особливу неповторну ауру в помешканні. Просторний, але не занадто громіздкий, комин «Ліра» дарує тепло і відчуття розкоші в приміщенні будь-якого типу, а особливо святкового характеру. Він однаково гармонійно поєднується з інтер’єрами і вітальні, і світлини, і бенкетної зали, і навіть кухні. Надміцний, місткий і негабаритний, зручний в користуванні, майстерно виконаний, невимушений – ось тільки деякі з вражень володаря цієї прикраси інтер’єру і домашнього вогнища. Можливий двох’ярусний варіант.

Камін з під левом

Витриманий в ампірному стилі, цей комин підійде для розміщення в відпочинковому або мисливському будиночку, яскраво підкреслюючи як антикварний, так і сучасний стиль інтер’єру. Він чудово впишеться в приміщення оздоблене і каменем, і деревом. Прикрашений скульптурами левів і гербовою символікою мисливства, оздоблений розписним орнаментом, цей комин створює атмосферу історичного затишку і сучасного комфорту. Комин було виготовлено, як і усю продукція компанії «Окс», за старовинними традиційними технологіями глиняного гончарства, тому його якість гарантує тепло, надійну витривалість і комфорт в користуванні.

Камін з німфами

Не просто комин, а ремісницьке диво – ось мінімум як можна охарактеризувати цей експонат! Дивує і надихає поєднання історичної Львівської гравюрної тематики, німфічних скульптур і фресок, гербічної ліпнини та візерунків, продуманих до дрібничок і талановито поєднаних митцями у довершену самодостатню композицію. Класичний коричневий глазурований кахель набуває в цьому виконанні настільки довершеного оздоблення, що увесь комин справляє враження цілісного скульптурного монументу. Два різновиди моделі пропонують вибір не тільки в орнаменті та прикрасах, але і можливість обирати варіацію з закритим/відкритим вогнищем. Цільність більшості компонентів комину та кожної скульптури тільки підвищує цінність і вагомість цього витвору і в колекції виробів компанії, і в очах покупців і користувачів!

Ромашка

Білосніжна скеля, пишуча жаром і надихаюча теплими враженнями, здатна в свого підніжжя обігріти величезну сім’ю і оселю. Виготовлений за унікальною технологією гончарства з цільної глиняної цегли і кахелю, оздоблений орнаментом і ліпниною в стилі сецесії, цей кремезний комин є лідером продукції за тепловими якостями. Властиву йому масивність нейтралізує як завжди практичний дизайн, і майстерність його втілення у експонаті. Комин «Ромашка» -це вражаюче і надійно, гротескно але зі смаком, а ще – ну дуже тепло і затишно!

Фляндрівка

Найвишуканіший комин з неповторним теракотовим відливом білого кахелю, виконаний в стилі народних традицій глиняного гончарства минулих віків. Етнічний орнамент м’яко і вишукано оздоблює кожну окрему кахелину, в композиції створюючи мозаїчний експонат, який за тонкістю і довершеністю нагадує різдвяну писанку майстерної роботи. Ергономічний дизайн, керамічне оздоблення внутрішніх стінок вогнища, місткий постамент, декілька варіацій моделі, і, звичайно, керамічна фляндрівка виробу – це просто найнезабутніші враження, які здатен залишити після себе комин!

Яндекс.МетрикаУкраїнський будівельний портал www.promobud.ua