Про підприємство

     Наше підприємство надає послуги по проектуванню, комплектації, будівництво та ремонт кахельних камінів, груб, печей, камінів з цегли та камінопечей .

          Наша організація займається будівництвом кахельних споруд з 1990 року. Ми будуємо груби, каміни та печі, якість яких перевірена роками. Сьогоднішньою стабільністю та надійністю на ринку супутніх послуг,завдячуємо досвідченим майстрам та його керівнику. Ми детально обговорюємо усі моменти і враховуємо усі побажання замовника, гарантуючи вирішення проблем, які можуть виникнути в процесі експлуатації.

    Саме здорове для людини тепло (після сонячного) дають кахельні теплонакопичувальні печі, каміни. Вони випромінюють так зване "променисте тепло". На відміну від інших опалювальних приладів, вони абсолютно безпечні для астматиків та алергіків. ККД сучасних печей вище 90%. Ці каміни і печі найбільш придатні для довготривалого опалення.

View the embedded image gallery online at:
http://kamin-kahel.com.ua/index.php/pidpryemstvo#sigProIdef5fee4c3e

http://.com.ua/ Проектування, комплектація будівництва, ремонт кахельних груб та камінів, печей Проектування, комплектація будівництва, ремонт кахельних груб та камінів, печей
Яндекс.МетрикаУкраїнський будівельний портал www.promobud.ua