Печі з цегли

Будиночок у селі - мрія кожного. Найчастіше в ньому немає опалення , як бути ? Адже тепло створює комфорт , затишок в домі. Серцем житла є неодмінно піч , саме вона збере всіх домочадців , обігріє і приголубить їх. Нехай багатьом це здасться смішним , але це дійсно так .
Біля печі відбуваються численні маніпуляції , будь то готування обіду або сушка речей. Від лежання на печі вже точно хтось не відмовиться.
 
І тут осібно стоїть питання, якою грубці віддати перевагу. Багато хто скаже , печі повільного горіння кращі в своєму роді. Звичайно остаточний вибір за вами. Розповім , якими перевагами і недоліки облаем та чи інша піч.
Почнемо з грубки повільного горіння. Її ви можете придбати в будь-якому спеціалізованому магазині , відповідної спрямованості . Вона швидко , практично миттєво віддає тепло , звичайно адже вона зроблена з металу , легка за масою. Дуже просто встановлюється , не вимагає фундаменту , що не скажеш про цегляної печі. Максимум , що необхідно - це стандартна пожежобезпечність згідно інструкції по установці. Плюсами , безсумнівно, є : швидка віддача тепла , економічна витрата дров , малі габарити , швидка установка . Монтування не вимагає певних навичок , досить дотримуватися рекомендації по установці.

Каміни з цегли

Хто не мріє про каміні у себе вдома? Адже цей опалювальний «прилад » є не лише засобом для отримання тепла , а й відмінним декоративним елементом , здатним прикрасити будь-який інтер'єр . Як і раніше найбільш простим у виконанні є цегляний камін. Пристрій такого вогнища представлено топкою , димоходом і порталом . Але не варто думати , що простота будови увазі можливість самостійного його створення. При будівництві необхідно враховувати безліч факторів , які в подальшому будуть впливати не тільки на зовнішній вигляд , але і на функціональність.
різновиди:
1 . П -подібний - являє собою класичний вогнище , який може бути декорований різними архітектурними елементами ;
2 . У стилі Модерн - їм властива витягнута прямокутна або напівкругла форма;
3 . У стилі Кантрі - мають масивну дерев'яну балку і Д -подібну форму ;
4 . У стилі Hi -Tech - у своїй основі несуть новітні матеріали , які надають химерний вигляд.
- За способом установки в приміщеннях:
1 . Кутові - як видно з назви , встановлюється безпосередньо в кутку кімнати. Завдяки такому розташуванню він здатний опалювати відразу кілька кімнат;
2 . Закриті - дане розташування увазі його установку ще на стадії будівництва будівлі. У цьому випадку розташовується безпосередньо в стіні. Таке розташування займає мінімум місця;
3 . Відкриті - призначені для великих будинків . Вони розташовуються посередині приміщення , забезпечуючи , таким чином , більш ефективний його нагрівання . Димохід в такому випадку підвішується за допомогою спеціальних ланцюгових кріплень.

Яндекс.МетрикаУкраїнський будівельний портал www.promobud.ua